קידוח פתח אוורור

כולנו יודעים שעבודות בתחום הבטון הן עבודות שדורשות ידע רב בנושא- בין אם מדובר בחיתוך בטון, קידוח לפתח אוורור(לונטה) או אם מדובר בניסור בטון. עבודות עם בטון דורשות ידע רב, מכיוון שמדובר בחומר קשה לעיצוב. אצלנו בענק הניסור, תוכלו לקבל את השירות הטוב, המקצועי והאמין ביותר! עשרות שנות ניסיון בתחום ומאות לקוחות מרוצים הם שהפכו את חברת ענק הניסור לחברה מקצועית ומובילה בתחום העבודה בבטון.

קידוח לונטה- יתרונות

בין סוגי העבודות שבמהלכם תצטרכו להשתמש בחיתוך בטון או קידוח לונטה תוכלו למצוא הריסת קירות, הגדלת חללים, יצירת קירות חדשים ועוד. מרבית העבודות הללו מבוקשות לרוב על ידי קבלנים או גופים פרטיים. רוב עבודות קידוח לפתח אוורור וונטה נעשות על ידי קידוח בגודל 4 צול או קידוח 6 צול (בהתאם לחוזק הבטון). פעולת המקדחות הללו מתבססת על סיבוב מהיר של ראש המקדחה - אבן יהלום משויפת. השימוש במקדחות מהסוג הזה הוא למטרת יצירת תעלות עמוקות יחסית - החל מעשרה סנטימטרים עומק. השימוש העיקרי לאותן תעלות הוא לרוב הנחת התשתיות הבונות את הבית - תשתיות מים וחשמל. עבודת הקידוח מתבצעת עם יהלום על מנת לאפשר את עיצוב הבטון. יהלום, הינו החומר הקשיח ביותר בטבע והוא חודר לבטון יחסית בקלות. היתרון הנובע מעבודת הקידוח הקלה עם היהלום הוא האפשרות לבצע באמצעותו עבודות קידוח רגישות יותר כמו הכנסת צינורות וכבלים. יתרון נוסף ובולט שיש לעבודה עם מקדחת 4/6 צול עם ראש יהלום הוא החוסר בלכלוך במהלך העבודה. ישנה מכונה ייעודית שמטרתה להשפריץ מים במהלך תהליך הניסור מה שמונע מאבק ומטיח להצטבר.


קידוח מקצועי לפתחי אוורור וונטה. צילום: ערן קידוח מקצועי לפתחי אוורור וונטה. צילום: ערן

ממה עשוי הבטון שאנו קודחים?

ראשית רצוי לדעת מהו בטון. בגדול בטון הינו תערובת של חומרים שמורכבים ברובם ממים, חול וחצץ. עיקר שימושו של הבטון הינו לעבודות בנייה על שלל סוגיה. על מנת ליצור את המרקם הרצוי של הבטון (תערובת קשה ומחוזקת), נהוג לערבל את הבטון מספר שעות טרם מועד השימוש. לכן משאיות העבודה הגדולות שמובילות בטון בכבישים, נוהגות לסובב את המטען שמלא בבטון. מאפייניו העיקריים של הבטון הם חוזקו וקשיחותו. כפי שאמרנו לפני כן, עבודות עם בטון דורשות ידע רב, והסיב המרכזית לכך היא קשיחותו של החומר לעיצוב. לפיכך הקדיחה בו היא מאוד קשה ומצריכה מקדחת יהלום מיוחדת לביצוע העבודה בשלמותה.

קבלת הצעת מחיר לקידוח

אם אתם זקוקים לבעל מקצוע איכותי ואמין בתחום קידוח לונטה או כל סוג עבודה אחר עם בטון - פנו אלינו עוד היום! ענק הניסור נמצא בתעשיית הקידוחים והבטון כבר שנים רבות ועובד עם החברות הגדולות במשק הפרטי והמדיני כאחד. צוות עובדים אמין, מקצועי ועתיר ניסיון יסייעו לכם לעבור את תהליך הבנייה או השיפוץ בצורה המהירה, הבטוחה והטובה ביותר! מעבר לכל אלה, המחיר האטרקטיבי והנוח לכל כיס לא ישאיר לכם שום ספק לקחת את הטלפון ולחייג אלינו עוד היום ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ביותר!


חייגו עכשיו: 0559663282

קידוח פתח אוורור מקצועי. צילום: רזי קידוח פתח אוורור מקצועי. צילום: רזי

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663282
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663282
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663282
הודעה לוואטסאפ