עבודות בטון

"נלבישך שמלת בטון ומלט..." שרו החלוצים, ולא בכדי. עבודות בטון ובניינים שנבנו ממנו תפסו את מקומם בחיים של כולנו, בין אם אנחנו אוהבים זאת ובין אם לא. קחו לדוגמה את גורדי השחקים, בנייני הענק ואפילו מדרכות וכניסות מרשימות שבכולם מככב בטון מוחלק, וכולם נבנו באמצעות בטון שהפך להיות אחד המרכיבים העיקריים והחשובים בבנייה המודרנית של ימינו.

למה דווקא עבודות בטון?

הסיבה הראשונה לבחירה בבטון היא שבטון הוא חומר חזק, וביחד עם חומרים אחרים המשולבים בו הוא יכול לעמוד בפני לחצים, ועומסים רבים. מה שהפך אותו להיות אחד החומרים הפופולאריים ביותר לבנייה. כאשר בטון מורכב, בגדול, מארבעה מרכיבים והם מים, חצץ, חול ומלט. כל החומרים הללו, בכמויות הנכונות, יוצרות חומר אשר חזק כמו אבן. מאחר ולבטון יש יכולת לעמוד בעומסים רבים, הדבר הפך אותו לאחד החומרים המרכזיים בבנייה מודרנית כזו הבונה גורדי שחקים ובניינים המצריכים חומרים שיכולים לעמוד בעומסים כבדים, ולשאת בו זמנית משקל רב.

גם מחיר הבטון, רגיל או מוחלק, לעומת חומרים אחרים אשר עשויים לשמש לבנייה, הוא נמוך יחסית. מה שמאפשר לנו ליצור מבנים מרשימים יותר בעלות נמוכה יותר, כי כך נוכל להשיג יותר חומר לעבוד איתו.

וישנם גם סוגים שונים של בטון המאפשרים לנו באמצעות עבודות בטון לבצע דברים מורכבים יותר. קחו לדוגמה את הבטון המתפלס שבאמצעותו אנו יכולים לגמוע מרחקים רבים להכנת תשתית באמצעות בטון, וליצור לעצמנו תשתית מעולה לבנייה עם חומרים אחרים, בין אם מדובר על קרמיקה, שיש או כל דבר אחר, אשר לאחריה נבצע את עבודות הגימור, שיכולה להיות  באמצעות בטון מוחלק, למשל. לחילופין באמצעות שימוש בבטון דקורטיבי ניתן להקנות מראה יפהפה לבית, ולספק מדרכים לגינה, או רצפה מסוגננת למטבח.


יציקת בטון בכניסה לבניין מגורים במרכז. צילום: חיים שיפוצים יציקת בטון בכניסה לבניין מגורים במרכז. צילום: חיים שיפוצים

עבודות בטון – לא מה שהיה פעם

בעבר, כשדיברו על עבודות בטון אם כן, התכוונו לריצוף, או בנייה של קירות למבנים או מדרגות. כיום עבודות בטון משמשות להרבה מאוד פתרונות מגוונים ביותר. לדוגמה ריצוף בטון בצבע, או בניית קירות מיוחדים הכוללים ציורים או הטבעות, כמו גם בנייתם של שולחנות מבטון או ספסלים.

אבל מה קורה אם אנחנו מעוניינים לעשות שינוי במה שעיצבנו או עבדנו איתו. קחו לדוגמה את החומה או הגדר בבית.

לפתוח פתח

ברור הוא כי חומת בטון היא מבנה שנועד להגן על הבית, ולהוות מסגרת ברורה שתשמור מפני חדירת  אנשים זרים למתחם. בהתחשב בעובדה כי הבטון הוא חומר גלם הנחשב לחזק, ולכן גם פופולארי, סביר להניח שהוא ישמש אותנו כאשר נרצה לבנות חומה גבוהה. אולם מה יקרה אם נרצה לנסר, להנמיך או לפתוח פתח בחומת בטון.  כדי לעשות כן יהיה עלינו להשתמש במסור יהלום חזק ומתקדם. ואכן ניסורה של חומת הבטון ידרוש מאיתנו דיוק ומיומנות רבה. ולכן רק מי שצבר ניסיון רב בעבודה עם הכלים הללו יוכל לבצע אותה כמו שצריך, מבלי לפספס או לגרום נזקים.

חשוב לדעת כי הציוד שמיועד לניסור מופעל בדרך כלל על ידי בעלי מקצוע הבקיאים בכל הנחיות הבטיחות, כך שהסיכוי לתקלות או תאונות הופך לנמוך מאוד. ראוי לציין גם כי כשמדובר במחיר כאן יהיה זה תוצאה ישירה של העבודה ואופיו של הפרויקט. שעשוי לכלול שימוש בציוד מתקדם כגון דיסק יהלום עם יכולות גבוהות. בנוסף קיים ציוד משוכלל שכולל מניעת פגיעה בחלקים שונים של המבנה. קחו בחשבון כי ישנם מקרים בהם יהיה צורך במנוף על מנת לפנות את הפסולת מהשטח.

מתעניין בעבודת בטון כלשהי? צריך לבנות חומת בטון, יציקת בטון או לחלופין להרוס קיר בטון או בלוקים? בשביל זה אנחנו כאן! ענק הניסור ישמח לעמוד בשבילך לכל שאלה ובכל שעה ובמחיר המשתלם בישראל! לפרטים-צור עמנו קשר עוד היום!


חייגו עכשיו: 0559663282

עבודות בטון בחצר כולל יציקת בטון מסביבת לבית פרטי כהכנה לריצוף. צילום: חיים שיפוצים עבודות בטון בחצר כולל יציקת בטון מסביבת לבית פרטי כהכנה לריצוף. צילום: חיים שיפוצים

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663282
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663282
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663282
הודעה לוואטסאפ