ניסור קיר בטון - חיתוך קירות מקצועי

מתעניין בהצעת מחיר לניסור קירות בטון? ביצוע עבודות חיתוך קירות מכל סוג-זה אנחנו ובמחיר המשתלם ביותר!
ענף הבניה מבוסס על חומרים חזקים שבעזרתם ניתן להקים בניינים, בתים פרטיים, גשרים ועוד. אחד החומרים שמשמש לבניה כבר שנים ארוכות הוא הבטון שנחשב לאמין, חזק ועמיד. במקרים רבים מוסיפים לבטון גם רשתות ברזל אשר מחזקות אותו אפילו יותר. כל זה טוב ויפה ונוכל לסמוך על הבטון שיחזיק מעמד וישמור עלינו מפני כל מה שדרוש.

הבעיה מתחילה כאשר אנו מעוניינים לבצע ניסור או קידוח בקיר מסוג זה, פעולה כזו כרוכה במקרים רבים בפניה אל חברה שמבצעת עבודות מסוג זה. רבים נמנעים משיפוץ רק בשל החשש מפני עבודות ניסור קיר בטון בבית, הבלגן והלכלוך שהם סבורים שיגיעו וגם נושא הרעש. למעשה ניתן לבצע ניסור בטון מקצועי בקלות רבה ככל שתפנו לחברה המתמחת בתחום הזה.


ניסור קיר בטון להרחבת חלון בכניסה אחורית לבית. צילום: ערן ניסור קיר בטון להרחבת חלון בכניסה אחורית לבית. צילום: ערן

אז כיצד ניתן לנסר קיר בטון?

אמנם הבטון הוא חומר חזק מאוד, אך עדיין קיימים חומרים חזקים יותר ממנו והם אפילו נמצאים הטבע. חיתוך של קיר בטון יעשה בדרך כלל על ידי מסור יהלום או על ידי שימוש בדסקית שמצופה בשבבי יהלום. כך ניתן לפתוח סוגים שונים של פתחים במבנים, חלונות, דלתות, ממ"ד ועוד, כל זאת מבלי לגרום כל נזק לחלל תוך שמירה על הקיר מפני סדקים או קריסה. השיטה היא איננה חדשה ובעבר הייתה פופולארית יותר בשוק התעשייתי. כיום גם לקוחות פרטיים יכולים להזמין בעל מקצוע הביתה למטרת ניסור קיר בטון.

עבודות שיפוץ הן במקרים רבים כרוכות בלכלוך רב, בלגן, רעש ואי נוחות רבה כלפי השכנים בבניין המשותף. דווקא ניסור בטון ביהלום ככל שהוא נעשה על ידי אנשי מקצוע מיומנים, לא ישאיר אחריו לכלוך רב, אבק וחוסר סדר. מקדח יהלום הוא כה חזק ומדויק והוא לא גורם לרעשים מיותרים או רטט שמוכרים ממכשירים רגילים. זו גם הסיבה שעבודות ניסור מסוג זה נחשבות להרבה יותר נקיות לפחות בהשוואה לעבודות שיפוץ רגילות.


ניסור קירות במבנה תעשייתי בדרום ליצירת פתחים לאורך המבנה. צילום: ערן ניסור קירות במבנה תעשייתי בדרום ליצירת פתחים לאורך המבנה. צילום: ערן

אל מי צריך לפנות לביצוע ניסור בטון לקירות

רק בעל מקצוע בעל ניסיון וידע בתחום יוכל לבצע את המשימה ללא סכנה ולהגיע לתוצאות מעולות ומדויקות. האמצעים בהם עושים שימוש הם מתקדמים ועל כן העבודה תתבצע במהירות רבה וללא כל עיכוב מיותר. אמנם קיימות חברות רבות שמציעות ניסור בטון, אך חלקן הגדול לא מצויד במספיק ניסיון והעבודה עלולה לרדת לטמיון. החלק של הניסיון הוא בעל משמעות רבה וכדאי לברר מראש את הנושא ולא להתפשר על כך.

ניסור לא נכון של קיר בטון או עבודה בכלים לא מתאימים, עלולים להזיק למבנה ולזעזע אותו, מה שבוודאי יביא להיווצרותם של סדקים ושברים. מדובר על סכנה מוחשית שעשויה לסכן את הדיירים במבנה ועל כן העובד חייב לנקוט בכל אמצעי הבטיחות.

איך קובעים את המחיר

הפרמטרים לקביעת מחיר העבודה הם ההיקף של העבודה הנדרשת, מיקום ועוד גורמים שונים. כל חברה מחליטה מה הם הפרמטרים שלה אך בסופו של דבר המחירים הם די דומים. כמובן שלא מומלץ להתפתות למחירים זולים מידי שכן מחיר זול עשוי להעיד על חוסר מקצועיות ואולי גם הכשרה לקויה. כדאי לערוך סקר שוק ולקבל מספר הצעות מחיר מתוכן תוכלו לבחור את המשתלמת ביותר.

מעוניינים לבצע עבודות ניסור קירות בטון? ענק הניסור מתמחת בעבודות ניסור וקידוח בבטון ונמצאת כאן בשבילכם ותשמח לענות על כל שאלה ולייעץ חינם ללא התחייבות.


חייגו עכשיו: 0559663282

ניסור קיר מקצועי בחניון תת קרקעי בבניין במרכז. צילום: ערן ניסור קיר מקצועי בחניון תת קרקעי בבניין במרכז. צילום: ערן

ניסור וחיתוך קירות במחיר זול ובמקצועיות מובטחת

ניסור קירות שונים למבנים ודירות

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663282
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663282
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663282
הודעה לוואטסאפ