ניסור מעקות בטון

לרב נידרש לשכור חברה המתמחה בניסור מעקות בטון במהלך בנייה או שיפוצים שאנו עורכים בנכס. מעצם היותו של הבטון חומר חזק וקשיח, מדובר בעבודה מורכבת וכזאת אשר עליה להתבצע על ידי צוות מיומן. באם אתם עושים זה עתה את צעדיכם הראשונים בתחום, ולא ממש בטוחים "מי נגד מי", אנו מבטיחים לכם כי לאחר קריאת המאמר שלפניכם – התמונה תתבהר באופן משמעותי.

ניסור מעקות בטון – יתרונות

אם בעבר מקומו של הבטון היה מאחורי הקלעים, כיום נמצא ממש בקדמת הבמה – כאשר נעשה בו שימוש הולך וגובר גם כאלמנט עיצובי; כחומר חיפוי לקירות, כחומר גלם לבניית מדרגות וכמובן שגם למעקות מעוצבים. יתרונות השימוש בבטון אשר בזכותם הפך לכה פופולרי הם חוזקו, עמידותו בפני פגעי מזג אוויר קיצוני ויכולת ההעמסה שלו. עם זאת, וכאשר עולה הצורך בהסרתו באמצעות ניסור – יתרונות אלו נמצאים בעוכריו. בדיוק מסיבה זו חיתוך הבטון מחייב שימוש בציוד מכאני ייעודי ומתקדם.

כיצד מתבצע הניסור?

כאמור, ניסור מעקות בטון לא יכול להתבצע אך ורק על ידי שימוש במסור דיסק "רגיל", שכן יש צורך בשדרוג מסוים. אותו שדרוג הוא למעשה טכניקה הקרויה "טכניקת היהלום" אשר בבסיסה עומד הרעיון של ציפוי להב הדיסק באבקת יהלומים גרוסים. כן, כן, שמעתם נכון. באמצעות השימוש באותם יהלומים גרוסים, אשר נחשבים כידוע לכם לחומר החזק בטבע, ניתן להינות מניסור איכותי גם של הבטון העבה והעקשן ביותר – וכל זאת תחת דיוק מירבי. בדומה למסור מצופה באותם יהלומים, ניתן למצוא בשוק גם מקדחים שכאלה. השימוש בכלי הניסור \ חיתוך משתנה כמובן בהתאם לסוג העבודה שיש לבצע.

נשמע מסוכן - על מה חשוב להקפיד?

ללא ספק – השימוש במקדחים ובמסורים כה עוצמתיים לניסור בטון קשיח הוא מסוכן, ובדיוק מסיבה זו חייב להתבצע אך ורק על ידי צוות מיומן ובקיא במשימה. ולא לשכוח – צוות העושה שימוש אך ורק בציוד מכאני מאושר העומד בתקנים הנדרשים. כאשר מתבצעת עבודת ניסור בטון ביהלום, המסור (או המקדח) מותקן על מסילה מכאנית הניתנת להפעלה ממרחק על ידי העובד. כך יכול העובד לבצע את עבודת הניסור תוך כדי שמירה מקסימלית על בטיחותו.

אז איך מקבלים הצעת מחיר לניסור מעקות בטון?

הצוות המקצועי שלנו מתמחה בביצוע ניסור מעקות וחומות בטון ברמה הגבוהה ביותר . למידע, ייעוץ וקבל הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לעבודת הניסור הבאה שלכם, אנא מכם הרגישו בנוח ליצור איתנו קשר בכל שעה.


חייגו עכשיו: 0559663282

ניסור מעקה בטון במבנה טרומי. צילום: חטיב ניסור מעקה בטון במבנה טרומי. צילום: חטיב

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663282
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663282
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663282
הודעה לוואטסאפ