ניסור דלת בטון

מעוניינים בניסור דלת בטון? אתם יכולים לנשום לרווחה – הגעתם למקום הנכון. במהלך מאמר זה נפרט בפניכם דגשים הנוגעים להליך, על מה חשוב להקפיד ובכלל – כיצד מתבצע. כיום אין יותר צורך ביצירת חור בקיר והרחבתו בצורה גסה ומלכלכת. טכניקת היהלום (עליה נרחיב בהמשך) מאפשרת לבצע חיתוך מדויק, נקי ומהיר ברוחב בו אתם מעוניינים. מתעניינים? תנו לנו לספר לכם כיצד הקסם מתרחש. חדשים בתחום? אל דאגה, אנחנו בטוחים שהתמונה תתבהר לאחר שתקדישו מזמנכם מספר דקות לקריאת המאמר.

ניסור דלת בטון - בדיקות טרם תחילת העבודה?

שאלה מצויינת! בעוד אנשים רבים מקלים ראש במלאכה, ישנם מספר דגשים אליהם יש להתייחס טרם תחילת מלאכת הניסור, והנה הם לפניכם:

  • יש לוודא מעל לכל ספק כי באזור הקיר אותו אתם מעוניינים להסיר אין כל מעבר של צינורות גז, מים או חשמל (חלילה). אנו מניחים שאין צורך שנפרט את גודל האסון שעלול להיגרם. במידה וכן קיימים צינורות תשתית באזור, יש לנתקם (לבצע מעקף – במידת הצורך). רק לאחר קבלת אישור מגורם מקצועי שהסכנה הוסרה– ניתן להתחיל במלאכה.
  • דבר נוסף שיש לוודא טרם ניסור דלת בטון הוא כי העבודה לא תעמיד את המבנה בסכנה. יש להיוועץ במומחה אשר בידו היכולת להעריך האם הקיר המועד לניסור מיועד לתמיכה במבנה.

רק לאחר ששני תנאים אלו מתקיימים באופן מלא – ניתן להתחיל בעבודת הניסור במקצועיות הנדרשת. 

כיצד עבודת הניסור בטון מתבצעת?

כאמור, ניסור בטון מתבצע בטכניקת היהלום, בבסיסה עומד מסור דיסק חשמלי המצופה באבקת יהלומים כתושים. על ידי ציפוי הדיסק באבקה זו ניתן להשיג עמידות וחוזק רב המסייעים בחיתוך מהיר, יעיל ומדויק של הבטון. יתרון נוסף של הטכניקה הוא צמצום לכלוך ופסולת למינימום. על מנת לאפשר ניסור רציף, אנשי המקצוע ישפריצו זרם מים על המסור בעת העבודה במטרה למנוע את התחממותו ולהקטין את פליטת הלכלוך. על אף  שהעבודה עלולה להישמע "פשוטה", זה רק מעצם העובדה שמתבצעת על ידי אנשי מקצוע המומחים לנושא.

מהי עלות העבודה?

באופן כללי ניתן לומר כי עלות העבודה נעה בין 1,300 ל-3,000 ש"ח. באופן הגיוני עלות העבודה מושפעת ממספר גורמים, ובהם: גודל הפתח (דלת) בו אתם מעוניינים, עובי קיר, גישה וכן נוספים. שני דגשים נוספים שחשוב לנו להוסיף:

  • היזהרו ממחירים נמוכים באופן קיצוני לעומת השוק. למה אנחנו מתכוונים? פשוט מאוד. במידה ואתם נתקלים בהצעת מחיר שהינה זולה באופן מחשיד לעומת המקובל בשוק לאותה העבודה – היזהרו. אנו לא אומרים לוותר באופן מיידי על הצעה, אך כן להיות מודעים לכך שהדבר עלול להצביע על חברה שאינה פועלת כחוק, או שמא מספקת עבודה באיכות ירודה.
  • בחרתם בחברה המתמחה בניסור דלת בטון? מעולה, רק הקפידו לוודא מה כוללת ההצעה. לעיתים חברות יתייחסו בהצעת המחיר רק לעלות הניסור עצמו, וכלל לא יתייחסו לעלויות הניקיון ופינוי הפסולת. מאחר ואינכם רוצים להישאר חסרי אונים אל מול ערימות בטון – הקפידו לסגור את כל הקצוות טרם תחילת העבודה.

צוות המומחים שלנו עומד לרשותכם!

צוות המומחים של אתר ענק הניסור ישמח לענות על כל שאלה ולהציע עבורכם כל סוגי הצעות המחיר לביצוע כל סוג של עבודת ניסור, כולל ניסור לדלת, ניסור לקירות, ניסור לחלונות, ניסור קלונסאות, ניסור צינורות בטון ועוד... אנו עובדים עם המכשירים המקצועיים ביותר בתחום ללא פשרות, אלו העומדות בתקנים המחמירים ביותר.

למידע, פרטים נוספים, מענה על שאלות וקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לביצוע העבודה – אנא הרגישו בנוח ליצור איתנו קשר.


חייגו עכשיו: 0559663282

ניסור דלת בטון - עבודה מקצועית כולל ריסוק בטון ניסור דלת בטון - עבודה מקצועית כולל ריסוק בטון

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663282
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663282
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663282
הודעה לוואטסאפ