ניסור ממ"דים במחירים זול ובמקצועיות

כל אחד יודע שהממ"ד הוא החדר הכי חזק שנמצא בבית ואליו ניכנס במקרים של סכנות, מלחמה ועוד. החוזק של הממ"ד נובע כתוצאה מהבטון שממנו הוא בנוי, ומה שאמור להיות יתרון עשוי להפוך לחיסרון כאשר נרצה לבצע שיפוצים בחדר זה. פתיחת חלון לדוגמא היא משימה כמעט בלתי אפשרית ועל מנת לבצע אותה יהיה עלינו להשתמש בציוד מיוחד לניסור קיר בטון בממ"ד. כיום קיימות שיטות יעילות וטובות של ניסור בטון באופן כללי וגם בממ"ד של הבית. אך רק חברות מעטות מחזיקות בציוד מתאים, ידע וניסיון שיבטיחו עבודה מדויקת מבלי לגרות נזק.

עניין של מקצועיות

ניתן בהחלט לבצע ניסור בטון לממ"ד וכאמור היא תתבצע רק על ידי פועלים מנוסים ומקצועיים שידעו כיצד לעבוד. הממ"ד הוא חדר הביטחון של הבית וככזה יהיה עלינו להקפיד שלא יגרם לו כל נזק בעת החיתוך של הקיר, פתיחת דלת או חלון. הדרך המומלצת ביותר כיום היא באמצעות מסור יהלום או דיסקית. כל אחד מאלו יביאו לתוצאה מדויקת מאוד תוך השקעה של מינימום מאמצים או גרימה של נזק למבנה.


ניסור לפתחים בממד, עבודה מקצועית עם הרבה סבלנות. צילום: ערן ניסור לפתחים בממד, עבודה מקצועית עם הרבה סבלנות. צילום: ערן

מה זה מסור יהלום?

כל ילד יודע שהיהלום הוא החומר החזק ביותר שקיים בטבע, ועל כן הבחירה בו היא ברורה לגמרי. מסור יהלום יצליח להתגבר על ברזלים, בטון ועמודים יצוקים בקלות רבה ויעשה זאת בצורה מדויקת, מהירה ונוחה. העבודה גם נטולת רעד ורטט מסיביים שעשויים להזיק למבנה כולו. ניסור בטון לממ"ד שמתבצע בצורה לא מקצועית או מבלי להשתמש בכלים המתאימים עלול לגרום לזעזוע שבמקרים רבים יכול גם לגרום לקריסה של המבנה. על העבודה להתבצע ביסודיות ומקצועיות כך שהיא תבטיח את העמידות של הממ"ד לאורך שנים.

בניגוד לכל חדר אחר ברחבי הבית הממ"ד בנוי לתלפיות מבטון מזויין בעובי רב מאוד. את העבודה חייבים להזמין רק מחברת ניסור בטון מנוסה ולא כדאי להתפשר על איכות העבודה. תאונות רבות עשויות להתרחש כתוצאה מעבודה לא נכונה עם הכלים הכבדים, וישנה חשיבות רבה להכנות שצריך לבצע לפני הניסור. כדאי לרוקן את הממ"ד מחפצים או רהיטים שונים, ואם לא ניתן לעשות זאת, כדאי להגן עליהם עם יריעת ניילון. במהלך העבודה ניתזים חלקיקי בטון ואבק דק שעשוי להזיק לרהיטים השונים, ויש גם שימוש במים זורמים בכדי לשמור על טמפרטורה נמוכה של המסור.

מתי כדאי לבצע את העבודה

הממ"ד הוא חדר שמיועד למקרים של מלחמה, אך בדרך כלל הוא ישמש בתור מחסן או אפילו חדר ילדים. ככל שהמצב רגוע ולא נשקפת סכנה של מלחמה באופק מומלץ לבצע את השיפוץ ולשדרג את מראה החדר. הוספת חלון או דלת לממ"ד תוכל להפוך אותו ליותר פרקטי ולאפשר שימושים שונים בחלל זה. ניתן לבצע את הניסור לאורך כל עונות השנה אך בדרך כלל אנשים נוטים לערוך את השיפוצים שלהם בעונת הקיץ.

ניסור באמצעות מסור יהלום יבטיח עבודה מהירה ויחסית שקטה שלא תפריע במיוחד לשכנים בבניין, כך ניתן לסיים את העבודות בתוך זמן קצר ולהתחיל להשתמש בממ"ד בצורה יותר נוחה. אין כל סיבה להסתפק במבנה הנוכחי של הממ"ד ואפשר לשדרג אותו בקלות למשהו הרבה יותר טוב.

מעוניינים בניסור בטון לממ"ד? אנחנו ב"ענק הניסור" נמצאים כאן בשבילכם. נשמח לספק לכם ייעוץ ומידע כולל הצעת מחיר ללא התחייבות.


חייגו עכשיו: 0559663282

ניסור פתח של דלת בממד מתחת לאדמה. צילום: רזי ניסור פתח של דלת בממד מתחת לאדמה. צילום: רזי

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663282
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663282
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663282
הודעה לוואטסאפ