ניסור בטון ברמת גן

מתעניינים בניסור בטון לפתיחת דלת, חלון ועוד? אנחנו כאן בשבילכם בכל שעה ובמחיר המשתלם ביותר!
לא פשוט למצוא חברה לניסור בטון ברמת גן, שנחשבת לאחר הערים המרכזיות בישראל ומאכלסת כ-150,000 תושבים, אנחנו יודעים. עם זאת (!) אנחנו שונים בנוף ונמצאים בו כבר שנים! במאמר שלפניכם תמצאו מספר שאלות ותשובות נפוצות שחשוב שתכירו טרם ההליך – קריאה מהנה.

ניסור בטון ברמת גן– שאלות ותשובות:

כיצד מתבצע הניסור?

  • מאחר ומדובר על ניסור של אלמנטים גדולים ועמידים במיוחד, נעשה שימוש בציוד מכאני כבד ומתקדם. לרוב הניסור מתבצע באמצעות מסור דיסק מצופה אבקת יהלומים. על מנת לחדור בהצלחה גם את שכבת הבטון הקשה ביותר, נעשה שימוש באבקה ייחודית המכילה שבבי יהלומים. אותם יהלומים, מעצם היותם החומר החזק בטבע, מסייעים לבקע את הבטון לצד ניסור מדויק ואיכותי.

האם עבודת הניסור בטון מסוכנת?

  • כן, בהחלט. בעקבות העובדה שמדובר באלמנטים כבדים מאוד, לצד השימוש במסורים עצומים המסתובבים במהירות גדולות – ללא ספק ניתן להגדיר את העבודה כמסוכנת, במיוחד אם המבצעים אינם מיומנים דיו. ניתן למנות מספר גורמים האחראיים לכך שהעבודה באופן בצורה בטוחה ככל הניתן:
  • שימוש בציוד מאושר ותקין העומד בכלל הסטנדרטים הנדרשים.
  • צוות מקצועי אשר עבר הכשרה כראוי.
  • התקנת המסור על מסילה מכאנית והפעלתו מרחוק – אך ורק על ידי מפעיל מיומן!
  • מאחר ושמירה על ביטחונם של עוברי האורח אינה פחות חשובה, יש להקפיד על סימון וגידור ברור של אזור העבודה.


ניסור קיר לפתיחת דלת בדירה ברמת גן. צילום: ערן ניסור קיר לפתיחת דלת בדירה ברמת גן. צילום: ערן

מה עלות של עבודת ניסור בטון?

כפי שאתם לבטח יכולים לשער, עלות שכירתה של חברה שמבצעת ניסור בטון ברמת גן תלויה במספר גורמים, ובעיקרם גודל אלמנט הבטון(בסנטימטרים) הנועד לניסור וכן נוחות הגישה אליו. הנתון כמובן משפיע על היקף הצוות הנדרש לביצוע המשימה וכמובן סוג הציוד בו יש לעשות שימוש. חשוב שלא תלכו שבי אחר חברות המציעות לכם הצעות מחיר נמוכות באופן משמעותי לעומת המקובל בשוק, שכן אלו עלולות להצביע על איכות ביצוע ירודה. יש לבחור אך ורק בחברה המחזיקה במלוא האישורים הנדרשים וללא "קיצורי דרך". נקודה נוספת וחשובה מאוד אליה יש להיות מודעים היא האם העבודה כוללת גם את פינוי פסולת הניסור, שכן באם לא – מדובר בתוספת עלות משמעותית.

נשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה!

אנו מחזיקים בשנות ניסיון רבות בביצוע עבודות ניסור בטון מגוונות ומיוחדות, גם לפרטיים וגם לקבלנים וחברות בנייה ופרויקטים וכמובן ופועלים תחת הסטנדרטים המחמירים ביותר בשוק. מתלבטים? מעוניינים בבירור של מספר נקודות? נשמח לשוחח. למידע, פרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר באחת הדרכים שבאתר.


חייגו עכשיו: 0559663282

ניסור בטון ברמת גן בפרויקט בשכונת רמת אפעל. צילום: חטיב ניסור בטון ברמת גן בפרויקט בשכונת רמת אפעל. צילום: חטיב

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663282
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663282
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663282
הודעה לוואטסאפ