ניסור בטון בצפון

כאשר נדרש מאתנו לנסר בטון, אם זה לצורך שיפוצים, או כאשר רוצים להרוס מבנה מסוים מבטון, לא ייעשה הדבר בשיטות המיושנות כפי שנהוג היה בעבר. שיטות אלו כלל לא הוכיחו את עצמן כאשר מבנים ניזוקו, האזורים אשר בהם ניסו לנסר בבטון, סבלו מלכלוך רב והרבה רעש שהציק מאוד לכל הסביבה, ומעבר לזה לנזקים פיזיים בבניינים מאוד ישנים כמו כאלו בעיר חיפה או קרית שמונה בצפון. כיום ישנו הציוד המקצועי המיוחד המיועד בדיוק לצורך ניסור בטון בצפון - בבתים הבנויים מבטון כמו גם במבנים שונים בכל רחבי הארץ בו נעשה שימוש בעת הבנייה של הבית או המבנה באמצעות בטון.

ניסור בטון בצפון – איך זה נעשה בשנות האלפיים?

בשנות האלפיים ישנן שיטות חדשות של ניסור בטון כאשר אלו מסייעים לבצע את המלאכה באופן המדויק ביותר ומבלי לגרום לכל נזק סביבתי הן מבחינת חוסר נוחות הנגרם בשל רעש והן מבחינת שאריות של אבק ולכלוך הנשארים בדרך כלל במקום אחר כך.

ניסור בטון באמצעות מסור יהלום – למה?

כיום מנסרים את הבטון בעזרת מסור המורכב משבבי יהלום. היהלום זהו חומר הכי חזק בטבע והוא מסוגל להתגבר אפילו על בטון שזהו גם חומר חזק במיוחד, כפי שאנחנו רואים מגדלי ענק המורכבים מבטון כמו גם כבישים וגשרים שאינם מתרשמים מהעומס הרב המוטל עליהם ואכן, למרות המשקלים הרבים שהם נושאים, הם אינם נסדקים. ניסור באמצעות יהלום – הניסור המושלם.

מה היתרונות של ניסור הבטון

הרווחים העולים מן הניסור באמצעות היהלום הינם רבים ומסיבה זו אנחנו רואים כי כמעט ולא עושים שימוש בשיטות אחרות לשם ביצוע של עבודות ניסור בבטון. חלק מן היתרונות הן:

  • ניסור מדויק עד לרמה של מילימטרים ספורים - הניסור שנעשה בעזרת מסור היהלום זוהי עבודת ניסור מדויקת מאוד כאשר המסור כולל את האפשרות לתכנן את החור אותו רוצים לנסר מחמישה מילימטרים ועד לחמישה מטרים.
  • ניסור ללא נזק לסביבה – הניסור בעזרת מסור היהלום אינו גורם לנזק לקיר מסביב, אינו סודק אותו ושומר על שלמותו הודות לעבודה העדינה ללא רטט.
  • ניסור בלי לכלוך – עבודות הניסור בעזרת היהלום זהו ניסור שלא מלכלך את הסביבה כאשר בתום העבודה אין את ערימות האבק והלכלוך כמו לאחר ביצוע עבודות מסוגים אחרים.

אז איך מתקדמים להצעת מחיר

מעוניינים בהצעת מחיר משתלמת לביצוע ניסור בטון? צרו קשר עוד היום עם "ענק הניסור" ותוכלו לקבל הצעת מחיר זולה ומשתלמת לכל עבודת ניסור מבוקשת.


חייגו עכשיו: 0559663282

ניסור בטון לחומה בגינה בבית פרטי בעיר חיפה ניסור בטון לחומה בגינה בבית פרטי בעיר חיפה

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663282
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663282
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663282
הודעה לוואטסאפ