ניסור בטון במרכז הארץ

ידוע לכולם שבמרכז הארץ רוב אוכלוסיית מדינת ישראל. עקב כך, רוב העבודות מתרכזות במרכז והצורך בנותני השירות מרובים. עקב הבניה המסיבית במרכז, הפך להיות פופולרי תחום הניסור בטון. פעמים רבות שמענו את המושג ניסור בטון ביהלום ולא ממש הבנו מה קשור היהלום המשמש לשיבוץ בתכשיטים יקרים במיוחד – לעבודות ניסור בבטון. במאמר שלפנינו ננסה להסביר מה זה מסור יהלום ולמה הוא מתאים כל כך לניסור של בטון.


ניסור בטון לבטונדות תת קרקעיות בשכונה בתל אביב. צילום: ערן ניסור בטון לבטונדות תת קרקעיות בשכונה בתל אביב. צילום: ערן

ניסור בטון במרכז – מתי תצטרכו?

רוב המבנים והבניינים בישראל ובמרכז בפרט מורכבים מהחומר החזק והאיתן ביותר המכונה בטון. אנחנו רואים גשרים מבטון עליו חולפים מידי שעה מאות מכוניות והגשר סובל את כולם בדומיה מבלי להניד עפעף. אנחנו מוצאים בניינים גבוהים ומגדלי משרדים כאשר הבטון, זהו החומר שמחזיק אותו יציב וחזק. בדיוק בגלל החוזק של הבטון קשה מאוד לבצע בו שינויים ולנסר אותו באופן מדויק. הבטון החזק דורש ניסור באמצעות חומר חזק גם כן שיהיה מסוגל להתמודד מול החומר העוצמתי – הבטון. כאן נכנס לתמונה מסור היהלום. מסור היהלום מורכב משבבים של יהלום, כן, כן, אותו חומר יקר שאנחנו מכירים בכלל מתחום התכשיטים. היהלום הוא חומר חזק מאוד ויש האומרים שזהו החומר החזק ביותר בטבע, וכאשר יוצרים באמצעותו את המסור הרי שמדובר במסור חד ועוצמתי במיוחד.


ניסור בטון לקידוח בבין באיזור רמת גן. צילום: ערן ניסור בטון לקידוח בבין באיזור רמת גן. צילום: ערן

ניסור בטון במרכז – רק על ידי חברה מתאימה

ניסור בטון לא יוכל להיעשות שלא על ידי חברה מקצועית ובעלת ניסיון. כאשר אנחנו מצפים לתוצאות מדויקות ללא נזק למבנה ומבלי לגרום ללכלוך או לרעש מיותרים, הרי שרק חברה מקצועית ומנוסה תדע להתמודד מול המשימה. ניסור באמצעות מסור יהלום זהו ניסור הנעשה ללא רטט כך שהקירות מסביב אינם נסדקים, כמו כן, מסור היהלום זהו מסור שפועל בשילוב עם מים כך שהאבק אינו מתפזר בשטח, וניתן לסכם שבזכות זה עבודת הניסור בעזרת מסור היהלום זוהי שיטת הניסור האופטימלית והטובה ביותר כאשר התוצאות המושלמות מדברות בעד עצמן.

חשוב לדעת, לפני שמתחילים:

  • עבודות ניסור בבטון דורש מיגון מיוחד של כל העובדים המבצעים את המלאכה.
  • עבודות ניסור בבטון דורש הרחקה של אנשים מהאזור. העבודה מסוכנת מאוד ואין להתקרב לאזור ללא צורך.
  • עבודות הניסור בבטון דורש בדיקה של הקרקע, ווידוא כי המקום יציב דיו לעבודות מן הסוג הזה.

באתר "ענק הניסור" תוכלו לקבל הצעת מחיר מסודר בכל הנוגע לניסורי בטון וקידוחים. מתחייבים למחירים הכי זולים בשוק.


חייגו עכשיו: 0559663282

ניסור בטון גג בדיקה בפתח תקווה. צילום: ערן ניסור בטון גג בדיקה בפתח תקווה. צילום: ערן

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663282
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663282
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663282
הודעה לוואטסאפ