ניסור בטון בירושלים

כולנו מכירים את הבניה הירושלמית בעיר הקודש ירושלים המתבססת על בטון ועל אבן ירושלמית חזקה במיוחד. הבטון זהו חומר עוצמתי מאוד, כאשר כושר הנשיאה שלו ידוע כחזק מאוד ללא כל ספק. כפי שאנחנו רואים כיום כמו בעבר, את המבנים החזקים ביותר המצליחים להוכיח את עצמם לאורך שנים כאשר החומר המרכיב אותם הוא בדרך כלל הבטון המוכר. בשל חוזקו של הבטון, הרי שכאשר אנחנו רוצים לבצע שינויים כלשהם בקירות הבטון, הרי שנצטרך להיעזר לשם כך בשירותי ניסור בטון מקצועי ומומלץ.

מסור יהלום עושה את העבודה

ניסור בטון בירושלים ייעשה בדרך כלל בעזרת מסור יהלום. היהלום הזה המוכר לנו מעולם התכשיטים היוקרתיים ביותר, הוא זה שנמצא גם בתחום הבנייה כאשר מסור המורכב מיהלום יהיה מסוגל לגבור אף על החומר החזק ביותר הקיים כיום בעולם הבנייה – הבטון המזוין. כידוע, הבטון המזוין זהו חומר המרכיב את חדרי הממ"ד או מבנים בצבא ומדובר בהחלט בחומר איתן וחזק, שעשוי להישאר ללא כל נזק גם בעת רעידת אדמה בעוצמה הגבוהה ביותר אשר בסולם ריכטר. מחירי ניסור הבטון לרוב משתנים לפי עובי הבטון, בטון יותר עבה הוא יותר קשה לניסור.

ניסור בטון בירושלים – רק בעזרת אנשי מקצוע

  • ניסיון בעבודות ניסור בטון באמצעות יהלום - ניסור בטון בעזרת מסור היהלום ייעשה רק על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחומם אשר צברו ניסיון וותק בתחום הניסור והעבודות בבטון. הניסיון זה מה שהופך את בעלי המקצוע למקצוענים באמת.
  • שמירה על הבטיחות בעת ביצוע העבודה – חשוב לשים דגש על חברה שיודעת את אשר מוטל עליה מהבחינה הבטיחותית.


ביצוע עבודת ניסור בטון בקירות במבנה בית ספר בקריית שאול בירושלים. צילום: ערן ביצוע עבודת ניסור בטון בקירות במבנה בית ספר בקריית שאול בירושלים. צילום: ערן

איזה הכנות צריך לעשות לפני ביצוע הניסור?

  1. בדיקה של האזור, האם הוא מסוגל לספוג את העבודות של ניסור הבטון מבלי לגרום לכל נזק סביבתי.
  2. ציוד הגנה מלא לעובדים, חובה להתמגן היטב בטרם מתחילים בעבודה. העבודה באמצעות מסור היהלום זוהי עבודה מאוד מסוכנת כאשר הכלי לא יוכל להינתן בידיו של כל אחד. חובה להתמגן היטב בטרם מתחילים במלאכה.
  3. הרחקת אנשים מהסביבה – חשוב מאוד להרחיק אנשים מכל האזור ברדיוס הקרוב על מנת למנוע חלילה נזק כלשהו.
  • ציוד מתקדם- חשוב לוודא כי הציוד אשר בו נעשה שימוש לצורך הניסור בבטון זהו ציוד מקצועי ומתקדם כאשר עבודות קודמות יכולות להעיד על הדבר.

באתר "ענק הניסור" תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת לביצוע עבודות ניסור בירושלים בזמינות גבוהה במיוחד! מתחייבים למחירים נמוכים! התקשרו עוד היום לקבל הצעת מחיר.


חייגו עכשיו: 0559663282

פתיחת פתח לחלון ויטרינה גדול בשכונת קטמון בירושלים. צילום: ערן פתיחת פתח לחלון ויטרינה גדול בשכונת קטמון בירושלים. צילום: ערן

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663282
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663282
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663282
הודעה לוואטסאפ