להצעה:

ניסור בטון בהרצליה

צריכים לבצע ניסור בטון בהרצליה לבית פרטי או עסק? רוצים הצעה זולה ומשתלמת לשבירת קיר? רוצים לפתוח דלת או להוריד קיר בטון? מעוניינים בניסור תקרה או חלון? פנו רק אל המקצוענים בתחום הניסור! כיצד חותכים אספלט? מהו קידוח בטון 8 צול ומתי משתמשים בו? מדוע יש צורך לקדוח ולנסר בטון עבור צנרת?

כל שינוי, שיפוץ או בניה חדשה בהרצליה יצריכו ניסור בטון ולא בכדי – מדובר על חומר הבניה הנפוץ ביותר בארץ ובעולם כולו.

רוצים הצעה לניסור בטון בהרצליה? חייגו אלינו עכשיו וקבלו מחירים שווים לעבודות בטון!

ניסור וחיתוך בטון בהרצליה לכל מטרה - מחירים זולים עבודה מקצועית
ניסור וחיתוך בטון בהרצליה לכל מטרה – מחירים זולים עבודה מקצועית

הבטון הוא חומר בניה שימושי ביותר כיוון שהוא חזק, מחזיק לאורך עשרות שנים, אינו מושפע כמעט מהסביבה ומחומרים אחרים והמראה שלו נקי, חלק ומאפשר עיצובים רבים.

אז מתי חותכים לצורך צנרת ומהו קידוח בטון 8 צול? ומי מבצע עבודות ניסור בטון בהרצליה במקצועיות עבור חברות בניה או עיריות? על כך ועוד במאמר הבא.

ניסור בטון בהרצליה – הכירו את סוגי העבודות השונות בניסורי בטון

 • ניסור קורות בטון: קורות אלו נחשבות לאחד מעמודי התווך (תרתי משמע) של כל בניין מודרני וניסורם מחייב שימוש במסור יהלום איכותי במיוחד. על מנת לאפשר חיתוך מדויק ושמירה קפדנית על בטחונו של העובד המבצע, המסור מורכב על מסילה מכאנית ומופעל באמצעות שלט רחוק.
 • ניסור רצפת בטון: מתכננים שיפוץ? ניתן להניח כי אחד משלביו יכלול את ניסור רצפת הבטון הקיימת בצורה מקצועית ואחראית. בשונה מהעבר, כיום ניתן לעמוד במשימה באופן פשוט יותר מאי פעם וזאת באמצעות שימוש במסור בעל שיני יהלום. השימוש ביהלום כחומר החזק בטבע מאפשר להשיג חיתוך מדויק ואיכותי, גם כאשר אנו עומדים אל מול בטון עבה ועקשן במיוחד.
 • ניסור תקרת בטון: ללא ספק מדובר על אחת מן העבודות המורכבות ביותר בתחום, כזאת הדורשת מיומנות וידע מקצועי רב. כשמבצעים עבודת ניסור בתקרת בטון יש לוודא כי אזור התקרה המיועדת לניסור מסומן כראוי וכי אין בסביבה אנשים אשר נמצאים בסכנה. עבודת ניסור בטון באשקלון מסוג זה מחייבת ביצוע של מלוא הבדיקות המקדימות על מנת להבטיח את ביטחונם הן של עוברי אורח והן כמובן גם של המבצעים.

  אפשרויות נוספות של עבודות בטון כוללות גם ניסור גדרות בטון,ניסור בטון להרחבת חללים, ניסור מדרגות בטון,יציקת בטון, בניית קיר בטון ועבודות בטון מורכבות נוספות.

ניסור בטון בקיר לפתיחת פתח אחורי בבית פרטי בהרצליה
ניסור בטון בקיר לפתיחת פתח אחורי בבית פרטי בהרצליה

ניסור וחיתוך אספלט

האספלט הוא חלק בלתי נפרד מחיינו כבר שנים רבות, הוא משמש לכבישים, למדרכות, למשטחים גדולים ולכל מקום בו יש צורך בחומר חזק על הרצפה.

כאשר מבצעים עבודות באספלט יש לקחת בחשבון שמדובר על חומר גמיש שקצותיו אינן מיושרות באופן טבעי ולכן לעיתים יש צורך בניסור האספלט ליצירת מראה אסתטי יותר.

במקרים אחרים הניסור מתבצע לצורך שינויים בכבישים, שבילים או משטחי אספלט, בין אם רוצים להסיט אותם ממקומם ולהרוס אותם ובין אם לבצע בהם שינויים קטנים.

כאשר האספלט יבש הוא חומר קשה במיוחד ויש צורך במכונות ייעודיות כדי לבצע בו שינויים או להרוס אותו.

לכן, אנשי מקצוע בתחום ניסור יהלום בהרצליה יעשו שימוש במכונות קידוח וניסור יהלום אשר נחשבות לרבות עוצמה ובעלות תוצאות מדויקות במיוחד.

קידוח בטון 8 צול – מתי משתמשים בו וכיצד הוא מתבצע?

בתחום הבניה משתמשים במונח צול שהוא מיחידת אורך המקבילה לאינץ' וזאת כיוון שנוח לחשב בתחום זה באינצ'ים ולא בסנטימטרים.

כאשר מדברים על 8 צול מתכוונים בעצם לקוטר הקידוח וקידוח מסוג זה נחשב נפוץ למדי בשל יעילותו בתחום הבניה הביתית.

איש המקצוע בתחום ניסור בטון בהרצליה יעשה שימוש ב-8 צול הוא בדרך כלל יעשה זאת עבור קידוח למעברי מערכות תקשורת, צנרת ופתיחת חורי ניקוז במרפסות.

כאשר מדובר על עבודות אשר מבוצעות בבטון או אפילו בבטון מזוין ונעשה שימוש במקדח יהלום – העבודות חלקות, מהירות ובגימור גבוה.

היתרון בעבודה עם מכונה כזו היא קודם כל הדיוק הרב שהיא משיגה, העובדה שהיא אינה פוגעת בשאר שטח הבטון ולא גורמת לו לסדקים ושהיא אינה מרעישה או גורמת ללכלוך רב.

קידוח בטון מקומה לקומה 8 צול בדירה בהרצליה
קידוח בטון מקומה לקומה 8 צול בדירה בהרצליה

מתי יש צורך בקידוחי צנרת?

קידוח עבור תיקון או התקנת צנרת מתבצע על ידי איש מקצוע בתחום ניסור בטון בהרצליה כאשר יש צורך לשנות תשתיות בעת שיפוץ בבית, או כאשר מבצעים עבודות בניה ותשתיות.

מדובר על אחד התחומים המבוקשים בתחום קידוח הבטון וזאת כיוון שאנשים רבים נאלצים לבצע התאמות שונות למבצע הצנרת ברצפה או בקירות הבית, במיוחד בעת שיפוצים.

בדרך כלל קידוח עבור הצנרת מתבצע בתשתיות בניינים או בתים, או בעבור שיפוצים ובכל המקרים הצנרת צריכה לעבור דרך קירות או רצפות עשויים בטון.

הבטון הנו חומר חזק ויש צורך בכלים מיוחדים כדי לבצע בו שינויים והתאמות מדויקים ולכן מקדח יהלום הוא האפשרות הטובה ביותר במקרים אלו.

שימוש בטכנולוגיה מתקדמת

השימוש בטכנולוגיה מתקדמת, כגון ניסור יהלום, בעבודות ניסור בטון הוא שיפור משמעותי בתחום הבנייה והשיפוצים.

היתרונות של שימוש בטכנולוגיה זו כוללים:

 1. דיוק וחיתוך נקי: ניסור יהלום מאפשר חיתוך דייקני ונקי של בטון, מה שהופך אותו לאידיאלי לעבודות דקורטיביות או כאשר נדרשת דיוק רב.
 2. הפחתת רעש ואבק: בעוד שטכניקות ניסור אחרות יכולות לייצר רעש ואבק בשפע, השימוש בניסור יהלום מפחית את כמות האבק והרעש הנפלטים.
 3. שמירה על תקינות המבנה: ניסור יהלום מאפשר לבצע חתכים מדויקים מבלי לסכן את יציבות המבנה. זהו יתרון משמעותי בעבודות שיפוץ של מבנים קיימים.
 4. יכולת חיתוך בעומקים וקוטרים שונים: ניסור יהלום מאפשר חיתוך בעומקים גדולים יותר ובקוטרים שונים, מה שמגדיל את הגמישות בביצוע עבודות מורכבות.
 5. חיסכון בזמן ובעלויות: השימוש בטכנולוגיה מתקדמת כמו ניסור יהלום יכול להוביל לצמצום בזמני הביצוע ולחיסכון בעלויות, בזכות היעילות והמהירות שהיא מספקת.
 6. שמירה על סביבת עבודה נקייה: טכנולוגיה זו מאפשרת שמירה על סביבת עבודה נקייה יותר, מה שחשוב במיוחד באתרי בנייה שבהם נדרשת תחזוקת סביבה ובטיחות.

זמינים לעבודות קידוח וניסור בהרצליה

חברת "ענק הניסור" מבצעת עבודות ניסור וקידוח בטון בכל איזורי הרצליה ורחבי הארץ כבר שנים רבות ולה אלפי לקוחות מרוצים.

אנו מבצעים עבודות במהירות תגובה גבוהה – גם מהיום להיום ובכל סדר גודל.

אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים שלנו מבצעים את הקידוח והניסור באמצעות כלים ייעודיים מהאיכות הטובה ביותר בתחום וכל זאת בהצעות מחיר משתלמות במיוחד.

ניסור בטון בהרצליה הוא עסק למקצוענים, כדאי לפנות כבר עכשיו למומחי ענק הניסור, אנו נשמח לעמוד לרשתך!

דילוג לתוכן