ניסור בטון בדרום

בשנות החמישים נעשתה הבנייה בארץ רק מבטון. לאחרונה נוצרה בעיה ביטחונית באיזור הדרום בגלל שיגורי הטילים של חמאס, מה שגרם לממשלה ליצור הגנות של בטונדות וממדים. מה שנוצר מהמצב הזה, זה הצורך להשתמש בשירותי ניסור בטון לצורך יצירת פתחים לחורים כמו דלת וחלונות וגגות. הבטון הוא חומר חזק ביותר המורכב מתערובת של צמנט, חול, חצץ ומים וזה מה שהופך את הבטון לחזק ולעמיד מאוד. כאשר אנחנו רוצים להפוך את אותו הבטון לבטון מזוין, עלינו להשתמש ברשתות פלדה או במוטות מפלדה עליהם שופכים את תערובת הבטון. התוצאה היא חומר קשיח ביותר שיוכל להישאר חזק ובטוח גם במקרים של רעידות אדמה חמורות.

מתי תצטרכו עבודה של ניסור בטון בדרום?

היות והבטון שימש כחומר הבנייה הבלעדי באזורים רבים בארץ וביניהם גם באזור הדרום, הרי שכאשר יש צורך בהורדת בטון בזמן שיפוצים במבנים הכוללים את הבטון, הרי שלרוב ייעשה הדבר בעזרת ציוד מיוחד של חברה המציעה ניסור בטון בדרום. אנשים שמנסים לעקוף את הדבר והם מנסים להתמודד בעזרת ציוד רגיל שברשותם, יצטרכו לעבוד קשה מאוד כאשר התוצאות כלל לא תהיינה דומות לתוצאות הניסור של חברה מקצועית.

ניסור בטון בדרום – איך זה עובד?

אם ננסה להבין כיצד פועל מסור הבטון, ניקח לדוגמא את פיצוץ גשר מעריב. את הגשר בן כמעט ארבעים שנה, פוצצו בעזרת כ- 30 ק"ג חומר נפץ אך לפני כן בוצעה שם עבודה של ניסור בטון על מנת שיוכלו לפוצץ את הגשר באופן מבוקר חלק אחר חלק. על כן, פרס המסור את הגשר לפרוסות, כי זה מה שהמסור המיועד לניסור בטון יודע לעשות. לפרוס לפרוסות את הבטון כאילו והיה מדובר בעוגה...

מנסרים את הבטון בעזרת חברה מקצועית!

כאשר אנחנו רוצים לבנות על עמודי יסוד של בניינים מבטון או כאשר יש צורך בשיפוץ, הרחבה או קידוח בחדרי ממ"ד, או אז אין מנוס מפנייה אל חברה המציעה את עבודות הקידוח והחיתוך של הבטון. היות והבטון זהו חומר קשה וחזק מאוד, הרי שכל שינוי וכל ניסור קל שתצטרכו, ידרוש עבודה מקצועית מורכבת מאוד ורק מי שמתמצא ומכיר את הציוד המיועד לשם כך ויודע איך יש לעבוד עם אותו הציוד, ידע להתמודד בכבוד עם המשימה המורכבת. חשוב לשים דגש, מעבר לציוד המקצועי, גם על העבודה המדויקת של בעלי ניסיון המכירים היטב את הציוד ויודעים כיצד להשתמש בו.

חברת "ענק הניסור" מספקת שירותי עבודות ניסור בכל איזור הדרום, ומבצעת כל עבודה נדרשת, בין אם קטנה בדירות ובין אם גדולה באתרי בניה. צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר זולה.


חייגו עכשיו: 0559663282

ניסור קיר בטון בבית ספר באיזור אופקים. צילום: ערן ניסור קיר בטון בבית ספר באיזור אופקים. צילום: ערן

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663282
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663282
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663282
הודעה לוואטסאפ