הריסת מבנים

כאשר מדובר על הריסת מבנה כלשהו, מדובר על עבודה לא פשוטה כלל. ממש כמו בתהליך בניית מבנה גם בתהליך הריסת מבנה יש צורך לקבל את האישורים עבור הריסה מהגורמים הרלוונטיים. כמו כן יש לפעול בזהירות על פי תכנית מדוקדקת לפרטי הפרטים בנוע לאופן ההריסה, לנקוט בכל אמצעי הזהירות והבטיחות כגון: הצבת גדרות ושלטים מסביב למקום בו מתבצעת עבודת ההריסה המעידים על עבודות בנייה המתבצעות בשטח ועוד. ישנן מספר שיטות עבור הריסת מבנים וחשוב לבחור את השיטה הבטיחותית והטובה ביותר עבור כל פעולת הריסה באופן ספציפי.

הסיבות להריסת מבנים

כיום, ישנן לא מעט סיבות עבור הריסת מבנים. בלא מעט שכונות ישנות ישנם פרויקטים שמטרתם לשקם את הבניינים הישנים ולבנות תחתם בנינים חדשים לא פעם במקרים מעין אלו יש צורך להרוס את המבנה הקיים בצורה חלקית או בצורה מלאה בכדי לבנות תחתיו את הבניין החדש והמשופץ. מלבד פרויקטים העוסקים בשיקום שכונות,  תמ"א 38 ועוד ישנן לא מעט סיבות בטיחותיות עבור הריסת מבנים כאלו ואחרים. לעיתים ישנם מבנים ישנים אשר ישנו חשש מהותי שהם יוכלו להסב נזק בעצם קיומם. במקרים מעין אלו מוגשת בקשה לגורמים הרלוונטיים לצורך סילוק המבנה המסוכן על ידי הריסתו. חשוב לדעת שתהליך הריסת מבנים הוא תהליך שדורש זמן וסבלנות ויש לנקוט בו את כל אמצעי הבטיחות הרלוונטיים בכדי שהוא יעבור בשלום.

שיטות להריסת מבנים

אם בעבר השיטה הנפוצה לצורך הריסת מבנה הייתה שימוש בכדור פלדה עבה וכבד אשר בעזרתו שברו את הבניין הרי שכיום כלל לא משתמשים בשיטה הזו. כיום השיטות הנפוצות ביותר עבור הריסת מבנים הינם: שימוש בכלים כבדים המיועדים לצורך עבודות בנייה והריסת מבנים כגון: דחפורים, מנופים, בובקטים, עגורנים ועוד. מלבד השימוש בכלים הכבדים הללו לא פעם משתמשים בחומרי נפץ לצורך פיצוץ החלק במבנה או המבנה כולו הדורש הריסה. אחת השיטות היותר מבוקרות, איכותיות ומוצלחות עבור הריסת מבנים באופן מלא או חלקי היא שיטת ניסור הבטון.

להרוס את המבנה בעזרת ניסור בטון

על ידי שיטת ניסור הבטון מנסרים את הבטון ממנו בנוי המבנה לחלקים ולאחר מכן מפנים את החלקים המנוסרים. כיום שיטת הניסור נחשבת כשיטה יעילה אשר רבים בוחרים בה ולכן, חשוב מאוד גם לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר לצורך ביצוע פעולת הניסור. ענק הניסור הינם חברה מובילה ומקצועית לצורך ניסור בטון עבור הריסת מבנים מבוקרת, חלקית או מלאה. הבחירה בענק הניסור תוביל את תהליך הריסת המבנה בהצלחה גמורה.


חייגו עכשיו: 0559663282

הריסת מבנה שני קומות באיזור המרכז. הריסת מבנה שני קומות באיזור המרכז.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663282
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663282
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663282
הודעה לוואטסאפ