ניסור יהלום לבטון או בלוקים במחירים הכי משתלמים

לא פעם כשמתחילים בשיפוץ בית מגלים כי עבודות שונות במהלך השיפוץ יחייבו ניסור יהלום. קחו לדוגמה עבודה כמו הגדלת או יצירת חלון, או לחילופין פתיחת פתח בתקרה לארובה או למדרגות ועוד. ובאמת את העבודה הזו בה נפגשים המינרל החזק ביותר בטבע עם החומר הקשה ביותר יש לבצע באמצעותם של כלים מיוחדים המשמשים לניסור בטון.

ניסור יהלום - מפגש בין יהלום לבטון

המפגש של שני אלו יכול להתרחש על הגג שלכם לדוגמה. למה? נניח שהחלטתם שאתם רוצים לפתוח פתח בגג לארובה, או שבניתם קומה נוספת ויש צורך לפתוח פתח בגג למדרגות. איך ניתן לעשות זאת? ובכן הקושי אכן קיים. ובאמת ניסור גג בטון היא פעולה מורכבת מאוד, זאת משום שלא כמו בקידוח או נסור של קיר מאוזן קיימת סכנה לקריסתו של החלק אותו רוצים להסיר מהתקרה.

הבטון, שהוא למעשה שמו בצרפתית של חומר המשמש לבנייה, הידוע גם בשם צמנט. שהוא מהתערובות שהופכות לחומר קשה במיוחד. מהרכב של צמנט, חול, חצץ ומים מתקבלת תערובת שנקראת בטון. זו מיוצרת ומובלת לאתר הבניה על-ידי מערבל בטון, או במשאבת בטון, מאבדת את גמישותה, היא מתקשה ומתחזקת מאוד. התהליך הזה קורה במשך שעה עד 10 שעות.

ואכן, היהלום הוא המינרל החזק ביותר שנוצר בטבע. הוא מכיל פחמן נקי. תהליך התגבשותו ארך כמה מאות מיליוני שנים, וכתוצאה מטמפרטורה גבוהה ולחץ עצום, הכוחות הללו פעלו בעומק של מאות קילומטרים לעומק של קליפת כדור הארץ. במפגש שהתרחש בין שני סוגי סלעים: הסלע האקולוגיטי והסלע הפרידוטי. רעידות אדמה שהתרחשו הביאו לתזוזותם של הלוחות הטקטוניים ושל קליפת כדור הארץ,  שהביא לכך שנוזל המגמה חדר אל פני השטח, והביא איתו גבישי יהלומים. שמאוחר יותר נכרו  על ידי בני האדם והוכרו כמינרל הקשה ביותר הקיים כיום על פני כדור הארץ.

ניסור יהלום כפתרון

רק שימוש במסור יהלום חזק תעשה את העבודה. כי פשוט לא תמצאו כל דרך אחרת בה ניתן לנסר בטון או לחדור אליו במהירות ובקלות. מאחר ומדובר ביהלום החומר החזק ביותר הקיים בטבע, ולמרות שגם הבטון נחשב כלא פחות חזק ועמיד הרי שעדיין קשה לו להתחרות מולו. ולכן ניסור יהלום  של מסור מתאים יצליח לחדור את הבטון בקלות לחורר חורים ופתחים בכל גודל בתקרה, בקירות או ברצפה.


ניסור בטון ביהלום לרצפת גג לצורך פתיחת פתח למדרגות. צילום: ערן ניסור בטון ביהלום לרצפת גג לצורך פתיחת פתח למדרגות. צילום: ערן

יתרונות השיטה

כאמור השימוש במסור יהלום נחשב לאחת מהשיטות היותר מתקדמות לניסורם של קירות ותקרות. בין היתרונות שלה ניתן למנות את העובדה שמדובר בעבודה הנחשבת לנקייה מאוד שלא משאירה אחריה לכלוך רב מדי לאיסוף, מלבד החלקים שנוסרו. בנוסף, זוהי עבודה לא מרעישה במיוחד, למרות היותו של המסור חזק ועוצמתי. המסור דואג לבצע את החיתוך בקלות רבה ואינו מייצר רעד ורעשים כמו בעת ניסור רגיל. וכמובן, חשוב מאוד לנסר את רצפת הבטון או הגג במהירות יחסית המהווה יתרון חשוב מאוד להמשך ביצועו של השיפוץ. לכן ללא כל ספק כשעובדים עם מסור יהלום זמן העבודה הדרוש מתקצר לטווח המינימלי האפשרי. ומעל לכל, המסור אינו פוגע ביציבותו של הקיר או של המבנה, ואינו יוצר בו סדקים או שריטות.

כאמור, קיימות סיבות רבות שמחייבות לנסר את הגג באמצעות ניסור יהלום. כמו למשל לפתוח פתח בגג כדי להוריד את הטמפרטורה במבנה, או להביא לשיפור הבידוד והאקוסטיקה או במקרים מסויימים לשלב גורמים דקורטיביים מיוחדים, או חיסכון באנרגיה על ידי החדרתו של אור טבעי אל תוך החדרים במשך כל שעות היום.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ולהזמין עבודת ניסור בטון ביהלום? אנחנו כאן בשבילכם! צרו עמנו קשר לייעוץ ומידע מקיף בתחום, בכל שעה וללא התחייבות . בנוסף תוכלו לעיין במחירון ניסור בטון מומלץ שהוספנו לאתר.


חייגו עכשיו: 0559663282

ניסור יהלום לחומת בטון בחוף הים באשדוד. צילום: ערן ניסור יהלום לחומת בטון בחוף הים באשדוד. צילום: ערן

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663282
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663282
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663282
הודעה לוואטסאפ